ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Sade Tahin Helvası 1 Kg

Barkod
:
 8683161947890
₺400.00 ₺350.00

Kategori
:

Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme
Kredi Kartı ile Ödeme

İçindekiler: Tamamı Yerli Susamdan Tahin, Şeker(Doğal Pancar Şekeri), Çöven, Limonsuyu

1883 yılından bu yana geleneksel lezzetinden ve kalitesinden bir nebze olsun ödün vermeyen Helvacı Necmi, sade tahin helvası ile damaklarda eşsiz bir lezzet bırakmayı sürdürüyor. Markanın kurucusu Mehmet Çavuş’un gelecek nesillere bıraktığı bu kültür mirası, gizemle korunan özel tarifi ve hala varlığını sürdürmekte olan otantik mekanında, Akşehir’de ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor. Helvacı Necmi’nin geleneksel yöntemler ile hazırladığı katkı maddesi, glikoz, fruktoz, emülgatör ve gıda boyası içermeyen doğal sade tahin helvası ise yiyenlerin damağında eski helvaların unutulmaz tadını bırakıyor.

Gerçek Helva Lezzetini Keşfedin

Helvacı Necmi doğal sade tahin helvası yaparken öncelikle susam tanelerini geleneksel yöntemlerle öğüterek akışkan kıvamlı doğal tahin elde ediyor. Daha sonrasında geleneksel üretim ilkelerini izleyerek bu tahinden tahin helvası yapıyor. Tamamen doğal gıda malzemeleri ve geleneksel tarifiyle kurulduğu günden günümüze kadar aynı yöntemle üretilmeye devam eden doğal sade tahin helvası, sofraların vazgeçilmez imza lezzetlerinden biri haline geliyor. Gerçek lezzet gurmelerinin radarından kaçmayan ve müdavimleri tarafından severek takip edilen sade ve doğal tahin helvası, ideal kıvamı ve hoş kokusuyla davetkar bir sofra lezzeti. Kahvaltı sofraları, akşam yemeği sonrası ya da günün farklı öğünlerinde tercih edebileceğiniz özel Helvacı Necmi imzalı doğal tahin helvası, hem doyurucu hem de besleyici bir gıda tercihi oluyor. Gerçek besleyici yağları ihtiva eden susam tohumları, doğal sade helvayı benzersiz bir lezzete dönüştürüyor.

Doğallık ve Teknolojiyi Bir Araya Getiren Lezzet: Doğal Tahin Helvası

Asırlık tarifi ve dededen toruna miras bırakılan efsanevi lezzetiyle gelecek nesillere yolculuğunu sürdüren Helvacı Necmi, tüm ürünlerinde olduğu gibi sade helva çeşitlerinde de Türk Gıda Kodeksi ve kalite güvence sertifikalarının talep ettiği yüksek kalite standartlarına uygun üretim yapıyor. Helvacı Necmi, doğal içerikli lezzetiyle baş döndüren sade tahin helvasıyla zamansız ve klasik, Anadolu kültürü ve mutfağında yeri büyük bir lezzetin kapılarını aralıyor. Çocukluk yıllarından itibaren hemen herkesin aşina olduğu klasik ve özgün helva lezzetine sahip ürünlerde insan vücudu için gereken, nitelikli susam yağı bulunuyor.

Doğal sade tahin helvası, çocuklarınızın güvenle tüketebileceği ayrıcalıklı besin çeşitlerinden biri. Lezzeti sayesinde çocukların beslenme ve atıştırmalık öğünlerine ekleyebileceğiniz Helvacı Necmi doğal sade tahin helvası çeşitleri, ağızda dağılan ideal kıvamı ve özel lezzetiyle, çocukların da sevdiği gıda ürünlerinden biri olmayı başarıyor. Doyurucu, lezzetli ve kaliteli tarifiyle, gerçek ve geleneksel tada sahip doğal sade tahin helvası için Helvacı Necmi’yi tercih edebilirsiniz. Siz de çocuklarınız, aileniz veya kişisel beslenme düzeniniz için Helvacı Necmi doğal sade tahin helvasını güvenle tüketebilirsiniz.

Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
sad

asd

15-03-2021 10:16:19
whatsapp